
3-10 Days
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*17mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-08601
5.88€
Ex Tax: 5.88€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*17mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,722kg |
| Μήκος | 10m |
| Νούμερο Προϊόντος | 17mm |
| Πλάτος | 17mm |
| Συσκευασία | Plastic Roll |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Χρώμα Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
